Projekt Muzej kod vas doma

Datum objave: 04.05.2020.

Muzej Sveti Ivan Zelina pokreće novi projekt virtualnih izložbi koje će predstavljati izložbe i projekte Muzeja s obiljem tekstova i fotografija te zanimljivostima o radu u Muzeju. Projekt je pokrenut iz razloga pandemije koronavirusa zbog kojega je ograničen pristup posjetiteljima u prostore muzeja, ali i zbog potresa koji je 22. 3. 2020. oštetio zgradu našeg muzeja te do daljnjega nismo u mogućnosti organizirati izložbe u prostoru. Projekt ''Muzej kod vas doma'' će vam mjesečno donositi po jednu zanimljivu izložbu koju ćete moći pogledati na stranici muzeja u rubrici VIRTUALNA IZLOŽBA ali i na Facebook stranici Muzeja gdje ćemo objavljivati isječke i najzanimljivije dijelove sadržaja rubrike.