Najava izložbe

Noć muzeja 2021.

Datum objave: 28.01.2021.

29. siječnja, održava se 16. Noć muzeja, manifestacija koja se održava u gotovo svim hrvatskim muzejima i koju je sve ove godine posjećivao veliki broj posjetitelja. Ove godine zbog epidemioloških mjera posjeti muzejima su ograničeni te se manifestacija seli u digitalni svijet. Muzeji predstavljaju svoje programe na Internet stranicama pa tako i naš Muzej.

Pozivamo Vas da pratite objave digitalnih sadržaja prema programu kojeg smo pripremili za ovogodišnju Noć muzeja.

A putniku namjerniku koji bude u prolazu i ipak poželi svratiti do nas, bit ćemo otvoreni od 18:00 do 22:00 sata (samo za individualne posjete uz pridržavanje svih epidemioloških mjera).