Najava izložbe

Izložba Bajka o Orašaru

Datum objave: 03.11.2020.

Muzej u adventu planira otvoriti zanimljivu izložbu. Izložba Bajka o Orašaru prati priču E. T. A. Hoffmanna ''Orašar i kralj miševa'' ali i balet P. I. Čajkovskog. Uz zanimljive likove Klare, Orašara, Šećer vile i šarenih vojnika dočarat ćemo maštoviti božićni svijet raskoši, šarenila, veselja, mašte, prinčeva i vila te nezaobilaznih slatkiša.

Izložbu možete pogeldati on-line ukoliko kliknete na BAJKA O ORŠARU ali i u našim prostrijama.

Izložba je otvorena od  07. 12. 2020. i ostaje otvorena do danjeg. Za posjet izložbi vrijede sva aktualna pravila i preporuke nacionalnog stožera: obavezno nošenje maske, dezinfekcija ruku, te maksimalan broj od 15 posjetitelja u danom trenutku.

Vrijeme posjeta:

Radnim danom između 10-18 h.

Vikendom između 9-13 h te 14-18 h.

Muzej ne radi na sljedeće blagdane: Badnjak (24.12.), Božić (25.12.), dan Sv. Stjepana (26.12), Staru godinu (31.12), Novu godinu (01.01), te Sveta Tri Kralja (06.01.).