Dan češke državnosti

Datum objave: 12.12.2019.

U srijedu 11. prosinca 2019. g. u Muzeju Sv. Ivan Zelina obilježen je Dan Češke državnosti u Zagrebačkoj županiji prigodnim predavanjem g. Franje Vondračeka. G. Vondraček je održao zanimljivo predavanje pod nazivom „Turističke razglednice Češke“ koje su nazočni građani sa zanimanjem slušali, uživajući u prelijepim fotografijama čeških znamenitosti. Posjetitelji su također mogli razgledati dvije izložbe koje su u Muzeju nedavno otvorene: Izložbu božićnih jaslica Grada Zagreba i Zagrebačke županije, te izložbu Graci – od prapovijesti do antike.