Posebno priznanje

Beethovenova zelinska sonata

Datum objave: 19.11.2018.

Na 21. ITF'CRO/International Tourfilm Festival iz 83 zemalja svijeta sa svih kontinenata prijavljeno je 307 filmova iz kategorije; turističkih, putopisnih, dokumentarnih, kulturološko-povijesnih i ekoloških filmova. Od ukupno prijavljenih, iz 62 zemalja, nominirana su 107 filma za neku od festivalskih nagrada, posebnu hrvatsku nagradu „Baldo Čupić“ i Grand prix -21. ITF'CRO. Međunarodni žiri festivala nagradio je 22 autora/filma/producenta, film „BEETHOVENOVA ZELINSKA SONATA“ (15’’’), u produkciji Muzeja Sv. Ivan Zelina i TZ Grada Sv. Ivan Zelina dobio je posebno priznanje.