Dodjela sredstava iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova

Potpisivanje ugovora

Datum objave: 24.03.2017.

Ravnatelj Muzeja Sveti Ivan Zelina, Mladen Houška, 24. ožujka 2017. godine je u Vladi Republike Hrvatske u prisutnosti premijera Andreja Plenkovića, ministrice kulture Nine Obuljen Koržinek, ministrice regionalnog razvoja i fondova Europske unije Gabrijele Žalac potpisao Ugovor o dodjeli sredstava iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova (operativni program Konkurentnost i kohezija) za Projekt izrade dokumentacije za ''Obnovu srednjovjekovnog Zelingrada''. Ukupna vrijednost Projekta je 2.229.810,72 kuna, a trajanje Projekta je do 1. 4. 2018.

Kontakt obrazac

Molimo unesite potrebne informacije. Naši djelatnici će vam se javiti u najkraćem mogućem roku.