Najava izložbe

Puna šaka brade

Datum objave: 06.12.2016.

Dana 15. prosinca 2016. godine u 18,00 sati se otvara izložba ''Puna šaka brade'' koju Muzej sveti Ivan Zelina organizira u suradnji s Etnografskim muzejom iz Zagreba. Na izložbi će sudjelovati Udruga mladih Zeline koja će organizirati izbor najljepših brada uz prigodnu glazbu. Uz to organizira se za najhrabrije brijanje i šišanje brada i brkova, ili za one malo manje odvažne uređivanje istih pod budnim i vještim rukama gospođe Marije Brleković.

Autorice izložbe:
Katarina Dimšić i Dolores Miličić

Likovni postav:
Luka Maji Predragović / Maji Studio

Veselimo se vašem dolasku !!!

Kontakt obrazac

Molimo unesite potrebne informacije. Naši djelatnici će vam se javiti u najkraćem mogućem roku.