Izbor najboljh fotografija sa Međunarodnog viteškog turnira 2017

Natječaj za najbolju fotografiju

Datum objave: 02.06.2017.

Pozivamo sve koji će od 17. do 18. lipnja 2017. godine fotografirati Međunarodni viteški turnir da sudjeluju u ovom natječaju. Fotografije u digitalnom obliku (jpeg, tiff) treba poslati (jumbo mailom) na e-mail muzej@zelina.hr ili na adresu Muzej Sv. Ivan Zelina, Trg A. Starčevića 13, 10380 Sveti Ivan Zelina. Svaki autor može poslati na Natječaj najviše 5 (pet) fotografija snimljenih isključivo na ovogodišnjem turniru.

Fotografije će se koristiti u promidžbu Međunarodnog viteškog turnira, a slanjem fotografija na Natječaj autor je suglasan da Muzej koristi njegove fotografije bez naknade.

Od pristiglih radova stručna komisija će odabrati fotografije koje će se izložiti na prigodnoj izložbi u Muzeju Sv. Ivan Zelina. Komisija će također odabrati tri najbolje fotografije čiji će autori dobiti novčane nagrade.

Rok za slanje fotografija je 25. lipanj 2017. godine.

Sve dodatne informacije možete dobiti na telefon 01/2061-544 ili na e-mail: muzej@zelina.hr

Kontakt obrazac

Molimo unesite potrebne informacije. Naši djelatnici će vam se javiti u najkraćem mogućem roku.