Otkrivanje info ploče na Zelingradu

Datum objave: 29.03.2017.

Danas je na Zelingradu postavljena info ploča na kojoj se mogu vidjeti osnovni podaci o projektu obnove Zelingrada (A-faza - izrada dokumentacije) koji se financira iz Strukturnih i investicijskih fondova EU, odnosno operativnog programa Konkurentnost i kohezija.

Otkrivanju info ploče na srednjovjekovnom Zelingradu sudjelovali su gradonačalnik grada Svetog Ivana Zeline, gospodin Hrvoje Koščec, ravnatelj Muzeja Sveti Ivan Zelina, gospodin Mladen Houška, djelatnici Muzeja Sveti Ivan Zelina, te uvijek dobro raspoložena "ekipa za stručnu eskavaciju arheološkog lokaliteta Zelingrad". Hvala svima dobrom društvu i ugodnoj atmosferi.

Kontakt obrazac

Molimo unesite potrebne informacije. Naši djelatnici će vam se javiti u najkraćem mogućem roku.